Het is zover: festival DORST strijkt neer in Den Bosch, als het broertje of zusje van Food Truck Festival TREK. Dat betekent speciaal bier en wijn gemixt met lekker eten, live muziek, etc. Het festival wordt gehouden in het Paleiskwartier in het weekend van 26 t/m 28 augustus.
Festival DORST terrein
Het festivalterrein in het Paleiskwartier is omgetoverd tot DORST feestje. Je krijgt er indien gewenst deskundige uitleg over de speciaalbieren en wijnen en geniet er van muziek en gezelligheid.
Lekker drinken én eten bij DORST
Heb jij ook zo’n DORST bij dit warme weer? Dan moet je dit weekend zeker even bij dit gezellige festival langsgaan. Met de keuze uit meer dan 70 verschillende bieren en wijnen kun je je uitleven. Natuurlijk kun je er met de vele foodtrucks ook iets lekkers bij eten.
Waar vind je het festival DORST?
Adres
Hugo de Grootlaan 82
Website: Festival DORST in Den Bosch
Openingstijden
Het festival is nog t/m zondag 28 augustus in Den Bosch. Mis het niet!
Zaterdag 27 augustus | 14:00 – 23:00 uur |
Zondag 28 augustus | 14:00 – 22:00 uur |
Toegang
Tickets kosten €5 en zijn zowel online als bij de kassa op het terrein te verkrijgen. Bij de toegangsprijs is een DORST glas inbegrepen dat je ook mee naar huis mag nemen. Voor tickets ga je naar Festival DORST in Den Bosch.
TIP: Bekijk ook mijn andere artikelen over events in Den Bosch, of volg het maandelijkse overzicht van leuke events en activiteiten die in de stad worden georganiseerd via mijn Den Bosch Tips per maand.